Kosmetyka - Poniatowscy | Salon kosmetyczny Częstochowa

Przejdź do treści
Kosmetyka

Salon kosmetyczny Częstochowa Oferta

Kosmetyka to Nasza trzecia duma obok endermologii i masaży, które proponujemy Państwu w ogromnej gamie możliwości. W Naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż wykonujemy w Naszej Komnacie Urody to nie tylko podstawowe zabiegi kosmetyczne takie jak makijaż (to do wyboru w kilku opcjach) czy manicure, ale i również bardzo precyzyjne zabiegi takie jak mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa czy mikrodermobrazja, które wykonujemy z ogromną pasją, przy wykorzystaniu najlepszego na rynku sprzętu, m.in. Mediskin czy PureLine Premium.

W trosce o zdrowie i jakość wykonywanych usług używamy do zabiegów sterylnych narzędzi, które przechowujemy w zaplombowanych jednorazowych opakowaniach.
Zabieg na twarz
Oto jedynie kilka słów na temat Naszych możliwości kosmetycznych, a o jakości Naszych usług świadczą zadowoleni Klienci, z przyjemnością wracający do Nas, bo Naszym powołaniem jest zapewnić Państwu najwyższą jakość usług wykonywanych w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Jeśli więc potrzebujesz odprężenia i poprawy swojego wyglądu, zapraszamy do Naszej Komnaty Urody, w której wszystko to znajdziesz.

Zabiegi kosmetyczne Częstochowa oferta

Ta strona używa plików cookies (cisteczka). Polityka Prywatności | Copyright © 2023 Adam Poniatowski
Wróć do spisu treści