Makijaż permanentny - Poniatowscy | Salon kosmetyczny Częstochowa

Przejdź do treści
Makijaże & Upiększanie

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny - Coraz częściej Kobiety decydują się na podkreślenie swojej urody tą metodą. Dobrze wykonany dodaje uroku, ukrywa niedoskonałości a przez co znacząco podnosi pewność siebie. Pracujemy na urządzeniach PureLinie Premium, światowego lidera wśród producentów sprzętu kosmetycznego. Stosujemy hipoalergiczne igły bardzo cienkie i elastyczne. Wszystkie akcesoria są jednorazowego użytku, a pojemniki na pigmenty są medycznie sterylne. Dziesięciostopniowa skala prędkości   urządzenia zapewnia doskonałą precyzję i dokładność pigmentacji co przekłada się na długość utrzymania efektu.
W naszym salonie dokonacie Państwo makijażu permanentnego brwi, kreski dolnej oka oraz ust. Zabieg odbywa się w dwóch wizytach. Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad, poznać ewentualne przeciwskazania, stan zdrowia, aby być w 100% pewnym, że makijaż może być wykonany. Analizujemy i omawiamy kolor oraz kształt, wykonujemy próbny rysunek  i poznajemy preferencje Klientki, aby odzwierciedlić wymagania na najwyższym poziomie. Kiedy teoretyczne szczegóły są omówione konsultacja zakończona jest pisemną zgodą na wykonanie zabiegu. Pierwsza wizyta to wykonanie makijażu. Zaraz po wykonanym zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie opuchnięta, ale reakcja skóry na zabieg jak i ból w trakcie jest indywidualną sprawą zależną od wrażliwości skóry i progu bólowego. Sam zabieg nie powinien być bolesny, ale dla chętnych podawane jest znieczulenie miejscowe w formie maści. Po zabiegu każda Klientka dostaje zalecenia pozabiegowe, aby makijaż goił się bezpiecznie i prawidłowo. Kolejna wizyta jest około po 2-3 tygodniach to korekta, która jest w cenie makijażu. Dopigmentowanie pozwala na uzupełnienie braków lub na wzmocnienie koloru jeżeli Klientka sobie tego życzy. Na ostateczny efekt makijażu ma znaczenie wiele czynników między innymi: ekspozycja na słońce, leki, jakość skóry, pielęgnację. Często skóra za pierwszym razem nie przyjmuje barwnika równo, jest to całkiem naturalne zjawisko i zalecana jest druga wizyta zawsze każdej Klientce.
Makijaż permanentny brwi - Brwi są nieodzownym elementem na twarzy każdego człowieka. Nadają charakter. Wiele Kobiet ma problem z symetrycznością brwi, opadającym łukiem, zbyt cienkimi lub całkowitym brakiem włosów (np. po chemioterapii) itp. To wszystko sprawia, że nasz wyraz twarzy nie zawsze jest taki jakiego  byśmy chcieli. Dzięki makijażowi permanentnemu nadamy nowy kształt, wzmocnimy kolor i tym samym nadamy nowy lepszy wyraz twarzy w naturalny sposób.


Do wyboru są trzy metody:

 • cienia – za pomocą igły wprowadzany jest odpowiednio dobrany barwnik. Z upływem czasu pigment zaczyna się wypłukiwać co skutkuje rozjaśnieniem brwi. Tradycyjną metodę cienia można stosować na każdy typ skóry i wykonuje się ja na całej powierzchni łuku. Zaraz po zabiegu efekt wygląda jak po świeżej hennie.

 • pióra - metoda najlepsza do rekonstrukcji brwi lub ich uzupełnienia w miejscu np. blizn. Jest najbardziej delikatna i naturalna, polega na tworzeniu cieniutkich włosków, tak jak rosną naturalnie brwi. Metoda makijażu dobrana jest indywidualnie do urody, wieku Klientki tak, aby brwi wyglądały bardzo naturalnie i idealnie pasowały do naszego charakteru i wyglądu twarzy.

 • tradycyjna,
Makijaż permanentny ust - piękne, pełne usta  są pożądane przez każdą Kobietę. Niestety często występuje symetria, zbyt wąskie usta, blade. Dzięki makijażowi permanentnemu można zatuszować niedoskonałości i cieszyć się pięknymi, wymarzonymi ustami. Odpowiednio dobrana technika i pigment pozwolą optycznie powiększyć usta, nadać im wyraźny kontur, uwypuklić i wyrównać. Tak samo jak w przypadku makijażu permanentnego brwi, pierwszy zabieg może nie w pełni pokryć usta kolorem i ważna jest korekta (dopigmentowanie). Przed zabiegiem ważny jest rysunek, który pomoże doprecyzować oczekiwania i wyrównać ewentualną asymetrię. Staramy się nie wychodzić poza naturalna czerwień ust (wyjątkiem są przypadki w celu wyrównania asymetrii). Kolory ust dobierane są indywidualnie pod cerę oraz preferencję Klientki. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu dlatego ból jest znikomy. Po zabiegu usta mogą być delikatnie obolałe, zaczerwienione i opuchnięte, ale jest to naturalna reakcja, która po kilku dniach mija. Po kilku dniach zaczynają się usta łuszczyć a po około 4 tygodniach są wygojone i gotowe do korekty. Podczas korekty uzupełnia się ewentualne braki oraz można przyciemnić kolor lub zwiększyć jego intensywność.
Makijaż permanentny Powiek (Kreska) - Idealna kreska na górnej i dolnej powiece sprawiają, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste i pewniejsze. Należy pamiętać, że makijaż permanentny jest trwały i zostaje z nami na około 2-3 lata dlatego nie może być sztuczny i przerysowany. Prawidłowo wykonany makijaż permanentny będzie podkreślać naszą urodę, zaoszczędzimy dużo czasu i nie ma mowy o dziennych poprawkach w ciągu dnia.

Przeciwskazania do makijażu permanentnego:

 • alergie na pigmenty,
 • spożywanie alkoholu/używek,
 • łuszczyca,
 • ciąża,
 • świeże blizny,
 • choroby zakaźnie,
 • nowotwory,
 • choroby gałki ocznej,
                 

Czas zabiegu uwarunkowany jest o obszaru i stopnia trudności trwa około: 90 - 210 minut


Cena zabiegu wraz z korektą:

 • Brwi 700
 • Kreska 600
 • Usta 800

Wykonanie poprawki po zrobieniu w innym salonie - cena ustalana indywidualnie.

                                                 
Ta strona używa plików cookies (cisteczka). Polityka Prywatności | Copyright © 2023 Adam Poniatowski
Wróć do spisu treści