Przedłużanie rzęs - Poniatowscy | Salon kosmetyczny Częstochowa

Przejdź do treści
Makijaże & Upiększanie

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs - to jeden z bardziej popularnych zabiegów upiększających ostatnich lat. Kobiety na całym świecie decydują się na przedłużanie rzęs ze względu na poprawę wyglądu oka oraz wygodę, ponieważ nie trzeba codziennie rano tuszować rzęs. Przedłużane rzęsy nie tylko wydłużą, pogrubia rzęsy, ale także wydłuża kształt i powiększa oko. Rzęsy utrzymują się na oku stosunkowo długo bo do 3 -4 tygodni co jest ich dodatkowym atutem. Naturalne rzęsy do której przyklejona jest rzęsa sukcesywnie wypada i z czasem zabieg należy powtórzyć, czyli uzupełnić brakujące rzęsy. W naszym salonie pracujemy na produktach Secret Lashes, które cechuje bardzo dobra jakość, naturalność i trwałość.
Wykorzystujemy włoski syntetyczne, jedwabne i naturalne pozyskiwane z futra norek syberyjskich. Profesjonalnie wykonane przedłużanie rzęs bez problemu wytrzymuję   mocny wysiłek fizyczny, pocenie się, kąpiel w morzu/basenie, saunę, oraz codzienny demakijaż. Włoski przyklejane są bardzo starannie, hipoalergicznym klejem z 1milemetrowym odstępem od powieki, dzięki czemu nie występują podrażnienia oka.

Czas trwania zabiegu przedłużania rzęs zależy od metody jaką wybierzemy i wacha się od 1,5 do 3 godzin.


Przedłużanie rzęs wykonujemy w kilku opcjach:

Metoda 1 do 1 (1:1) - najczęściej wykonywana metoda, daję najbardziej naturalny efekt. Charakteryzuję się przyklejaniem jednego włoska do jednej naturalnej rzęsy.
Cena - 150 złotych.


Metoda 2 do 1 (2:1) - w tej metodzie do jednej naturalnej rzęsy doczepiane są dwa włoski. Dzięki czemu mocno je zagęszczamy i pogrubiamy a oko staje się wyraziste.
Cena - 180 złotych.


Metoda 3 do 1 (3:1) - kolejny wariant, gdzie do jednej naturalnej rzęsy doczepiamy po 3 włoski. Ta metoda pozwala osiągnąć najbardziej spektakularny efekt, grubych i wyrazistych rzęs.
Cena - 180 złotych.

Uzupełnienie każdej metody zależne jest od ilości uzupełnienia włosków i zaczyna się do 80 złotych.

Ta strona używa plików cookies (cisteczka). Polityka Prywatności | Copyright © 2023 Adam Poniatowski
Wróć do spisu treści